Англия Премиър Лийг
#1 Removed user 13.04.2012 01:32
CSKAMAIUMRE
1579 Posts

Настоящият носител на титлата Манчестър Юнайтед води с 5 точки пред градския си съперник Манчестър Сити 5 кръга преди края на сезона, като в един от тях Юнайтед гостува на Сити. Според вас Юнайтед ще спечелили за 20-ти рекорден път титлата в Премиър Лийг или многомилионната селекция на Манчестър Сити ще догони Юнайтед и ще спечели титлата за 4-ти път в историята си ? Моля, гласувайте за шампион на Англия за сезон 2011/12. :)

#2 Removed user 13.04.2012 01:40
Red hots
454 Posts

:P

#3 Removed user 13.04.2012 05:21
Teeie wahines
311 Posts

Ее много ясно, че Юнайтед ще спечелят. Тия сити са пълни въздухари. Толкова пари хвърлиха пък играчите им постоянно в скандали ги замесват. Даже и 2то място не заслужават.

#4 Removed user 13.04.2012 19:09
Red lasers
1030 Posts

Фен съм на Арсенал - но за мен тоя сезон СИТИ заслужава повече 1вото място , така че предпочитанията ми са за тях .....

#5 Removed user 13.04.2012 19:40
CSKA Sofia
1502 Posts

<blockquote><h3>THE SAINTS написа:</h3>Фен съм на Арсенал - но за мен тоя сезон СИТИ заслужава повече 1вото място ,
така че предпочитанията ми са за тях .....</blockquote>
Еее с какво го заслужават първото място ако ми кажеш ще съм ти много благодарен !!!

#6 Removed user 13.04.2012 19:41
Hyperactive
156 Posts

Wayne Rooney и Компания Ще спечелят Титлата доколкото мача им с City мисля че няма да загубим :]

#7 Removed user 13.04.2012 19:54
Waverunners
95 Posts

FC UNACI,ами знам ли,може би защото биха Юнайтед 1:6 на Олд Трафорд :^) Друг повод е доста по-добрата им игра от тази на Юнайтед.....Каквото и да си говорим Юнайтед не заслужават тази титла,защото бяха доста слабички този сезон,но късмета е все на тяхна страна 0:1,1:0,1:2(и не са само три мача с по един гол разлика),евала дано този отбор да стане шампион (bow)

#8 Girondins Bordeaux 13.04.2012 20:06
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

ХА-ХА глупости колкото щеш :D кажете си го направо ...не е важно кой ще е ...Важното е да НЕ Е Ман.Юнайтед .Погледнете историята през последните 20 години.... най-големите противници за титлите през годините са били : МАн-Юнайтед-Ливърпул (*) Ман.Юнайтед- Блякбърн (sun) Ман.Юнайтед- Арсенал (*) Ман.Юнайтед -Челси .....КОе е общото?? че на всякъде е замесен Юнайтед.и след година или две идва нов отбор който да спори за титлата и сега е ред на Сити.нищо повече сега се надявате да не Юнайтед,обаче ще си останете с надеждата ;)

#9 Removed user 13.04.2012 21:08
CSKAMAIUMRE
1579 Posts

ФК Юнаци, казваш, че Сити не заслужават титлата. Искам да разбера Юнайтед с какво я заслужиха ? Нищо красиво в играта им и точно затова не съм им фен, единствено опита ги издига на върха през последните години. Има много заблудени фенчета, които са за Юнайтед само защото почти всеки сезон печелят поне по един трофей.

#10 Removed user 13.04.2012 21:34
CSKA Sofia
1502 Posts

<blockquote><h3>Arsenal FC написа:</h3>ФК Юнаци, казваш, че Сити не заслужават титлата. Искам да разбера Юнайтед с
какво я заслужиха ? Нищо красиво в играта им и точно затова не съм им фен,
единствено опита ги издига на върха през последните години. Има много заблудени
фенчета, които са за Юнайтед само защото почти всеки сезон печелят поне по един
трофей.</blockquote>
Аа вие като сте фенчета на Арсенал не сте заблудени нали (rofl) Играйте си там "привлекателния" футбол борете се за топ 4 и на календара за другата година отпреде където добрите отбори слагат спечелените трофеи вие си слагайте най-хубавите топки и шишета с вода !!!!